affinage
fb

A.S.P KITOKO

Mądrość Natury. Mądrość Nauki.

Inspirowane przez bogate zasoby naturalne w Afryce, Kitoko® łączy naturę i naukę, aby dostarczyć wyspecjalizowaną terapię dla każdego rodzaju włosów - w niezapomnianym, zmysłowym doświadczeniu. Ta luksusowa gama produktów przeznaczona do zabiegów w salonach oraz użycia w zaciszu Twojego domu, łączy w sobie odżywiające wyciągi roślinne z unikalną technologią, dając naturalnie piękne i zdrowe włosy.

Każdy produkt Kitoko® zawiera unikalną roślinną mieszankę, fachowo wybraną przez naszych chemików z powodu jej niesamowitych rewitalizujących i regenerujących właściwości, ukierunkowanych do radzenia sobie z każdym rodzajem włosów oraz z każdym rodzajem skóry głowy. W połączeniu z naszą unikalną Electron Acceptor Technology® i ultra łagodnymi formułami, Kitoko® Advanced Hair Therapy odmieni Twoje włosy z rzeczywistymi, bezkonkurencyjnymi efektami.

Preparaty Kitoko® są ultra łagodne i całkowicie wolne od szkodliwych siarczanów (Sodium Laureth Sulphate and Sodium Lauryl Sulphate) zawartych w konwencjonalnych szamponach, które są szkodliwe dla włosów, skóry, oczu oraz samego środowiska naturalnego. Związki te pozbawiają włosy i skórę głowy ich naturalnej warstwy lipidowej i nawilżenia, co powoduje przesuszanie się włosów i pozbawienie ich witalności oraz podrażnienia skóry głowy.

Preparaty Kitoko® są bezpieczne dla włośów po koloryzaji. Oparte są na recepturze, która w ponad 90% opiera się na naturalnie uzyskiwanych i wolnych od silikonów, parabenów, wosków i oleji mineralnych składników, co sprawia, że produkty Kitoko® są ultra delikatne oraz hypoalergiczne dla Twoich włosów i skóry.

 

Zmysłowość ceremonii Kitoko® Usługa dostępna w salonach fryzjerskich.

Wprowadź swój salon w przestrzeń zmysłów i relaksu, Zaoferuj swoim klientom zmysłową ceremonię Kitoko®. Jest to, specjalnie opracowana sekwencja technik, mającą na celu poprawienie krążenia i neutralizację napięcia dzięki kompleksowemu masażowi skóry głowy. Jednocześnie zapewnieniając optymalne wyniki działania produktów Kitoko®. W połączeniu ze zmysłowymi zapachami w każdym zabiegu Kitoko®, klienci będą mogli poczuć się rozluźnieni i otoczeni szczególną opieką. Będą chcieli wrócić ponownie do Twojego salonu, który potrafi zadbać o ich najwyższy komfort z produktami A.S.P Kitoko®.