affinage
fb

ERASER AFFINAGE

Od czasu do czasu wszyscy marzymy, aby nasze włosy mogły mieć przycisk reset.

Spójrzmy prawdzie w oczy, kolor włosów nie musi utrzymywać się przez wieczność, a Eraser mu to ułatwi. Rewolucyjny, nieutleniający system usuwania niepożądanego lub nieprawidłowego koloru włosów, Eraser zaoszczędzi Twój czas, poprawi wizerunek Twój i Twojego salonu oraz, co najważniejsze, uratuje Twoje włosy. Prosty, skuteczny i w 100% bezpieczny Eraser bierze na cel w szczególności indywidualne sztuczne cząsteczki koloru włosów i zostawia włosy nie naruszając ich naturalnego pigmentu.

Eraser aktywnie redukuje sztuczne cząsteczki koloru w trzonie włosów i umożliwia ich całkowite wypłukanie. Z uwagi na fakt, że nie zachodzi żaden proces utleniania, Eraser jest znacznie bezpieczniejszym i dającym się kontrolować produktem od pozostałych systemów usuwania koloru opierających się na "utlenianiu", które są dostępne na rynku profesjonalnych produktów fryzjerskich. Eraser nie rozjaśnia naturalnych włosów, upraszczając tym samym proces usuwania koloru w przypadku wystąpienia ponownego wzrostu włosa (tzw. odrostów). Eraser nie uszkadza włosów, które były wcześniej utleniane, poddawane procesom chemicznym lub w stosunku do których wykonana została trwała ondulacja.

W przeciwieństwie do innych systemów usuwania koloru, formuła niskiego pH pielęgnuje włosy, pozostawiając je na koniec w lepszym stanie niż na początku procesu dekoloryzacji oraz gotowe do bezpośredniego świeżego nałożenia koloru.

Z komfortową w użyciu konsystencją kremu, Eraser bardzo łatwo się nakłada. Produkt zapewnia 100% usunięcia cząsteczek trwałego koloru. Dzięki temu możesz być pewna, że w przypadku nałożenia nowego koloru efekt końcowy będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Eraser pozwala Ci już dzisiaj stworzyć wygląd jutra.