affinage
fb

ICE CREME

Najbardziej zawansowany i wolny od amoniaku rozjaśniacz w pudrze dostępny na rynku.

Ice Crème wykorzystuje najnowszą technologię w zakresie rozjaśniaczy w pudrze, będąc przy tym całkowicie wolnym od amoniaku. Ta nowa technologia jest znacznie przyjemniejsza dla włosów, powoduje mniejsze ich pęcznienie, porowatość i uszkodzenia. Jednocześnie pozwala na osiągnięcie do 7 poziomów podjaśnienia.

Ice Crème nie zawiera żadnych składników o nieprzyjemnym zapachu. Umożliwia to na stosowanie delikatnych zapachów produktu o nucie jabłka lub świeżej mięty. Ice Crème charakteryzuje się niewiarygodną bezpyłowością. W odróżnieniu od zwykłych rozjaśniaczy zastosowana formuła pozwala osiągnąć na skórze głowy konsystencję kremowego żelu, co ułatwia nakładanie jako że produkt podczas zabiegu rozjaśniającego nie wysycha, ani nie rozdrabnia się na kawałki. Niesamowita zdolność rozjaśniania Ice Crème gwarantuje, że można go stosować ze znacznie niższymi ilościami utleniacza - osiągnięte przez ICE CREME poziomy rozjaśnienia 3% (10vol.) i 6% (20vol.) przy wykorzystywaniu zwykłych utleniaczy wymagały by zastosowania 9% (30vol.) i 12% (40vol.).

Właściwości takie, w połączeniu z zaawansowaną i wolną od amoniaku formułą oznaczają, że Ice Crème jest znacznie bardziej przyjazny dla włosów, pozostawiając je w rezultacie w doskonałej kondycji.

Ice Crème jest dostępny w pojedynczych opakowaniach po 500g oraz w wielopakach 5 x 500g.