affinage
fb

O firmie

"Naszą misją jest wykorzystać wiedzę, badania, innowację i technologię do stworzenia wyróżniających się, bezpiecznych i wiodących produktów, które pobudzają pasję i kreatywność profesjonalnego fryzjerstwa"

 

Historia marki AFFINAGE SALON PROFESSIONAL 

 
 
 

Historia naszego rozwoju związana jest z brytyjską firmą International Hair Cosmetics Ltd. UK, która w roku 1996 zaprojektowała, stworzyła i wprowadziła markę premium do pielęgnacji włosów AFFINAGE® Salon Professional. Od samego poczatku działania firma koncentrowała się na stworzeniu kompleksowego systemu trwalej koloryzacji, zdolnego do konkurowania z najlepszymi wytwórcami w branży fryzjerskiej. AFFINAGE® Salon Professional szybko poszerzał zakres swoich usług o koloryzację ton w ton, trwałą ondulację, specjalistyczne systemy do tworzenia pasemek, rozjaśniacze, szampony, odżywki oraz produkty do stylizacji opracowywane w wiodącym laboratorium we Włoszech. Zespół prowadzony przez Dott. Nicola Summer w dalszym ciągu przełamuje kolejne bariery w rozwoju unikatowych technologii i wiodących produktów do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów. Te wyjątkowe, oparte o innowacyjne technologie produkty stały się widoącymi w swoich segmentach. Są entuzjastycznie przyjęte zarówno przez konsumentów, jak i branżę fryzjerską na całym świecie, sprawiając, że AFFINAGE® Salon Professional jest jedną z najszybciej rozwijających się marek we fryzjerstwie na świecie.

Na czele tego szybkiego rozowju marki AFFINAGE® Salon Professional stoją dwa podstawowe cele: opracowywanie bezkonkurencyjnych produktów oraz najwyższa jakość, wspierana przez szeroko zakrojone systemy szkoleniowe i edukacyjne.

W 2011 roku obok marki AFFINAGE® Salon Professional wprowadzona została druga luksusowa linia do pielęgnacji włosów ASP® KITOKO. Produkty ASP® inspirowane są przez najwyższe wymagania klientów. Przy ich tworzeniu wykorzystuje się najwyższej jakości, unikatowe komponenty pochodzące z najodleglejszych, czystych ekologicznie części Ziemi m.in z Afryki, Azji, i Ameryki Południowej.  KITOKO® łączy naturę i naukę, aby dostarczać wyspecjalizowaną terapię dla każdego rodzaju włosów - w niezapomnianym, zmysłowym doświadczeniu. Ta luksusowa gama produktów przeznaczona do zabiegów w salonach i w domu, łączy w sobie odżywiające wyciągi roślinne z unikalną technologią, pozwalając na odzyskanie naturalnie pięknych i zdrowo wyglądających włosów. 

Dziś produkty AFFINAGE® Salon Professional i ASP® KITOKO sprzedawane są w ponad 50 krajach na całym świecie. International Hair Cosmetics Ltd. UK  posiada swoje główne dywizje z siedzibami i ośrodkami szkoleniowymi w Wielkiej Brytanii, USA i Australii tworząc globalną przestrzeń dla rozowju firmy.