affinage
fb

Rekrutacja

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: doradcy handlowego klienta w obszarze działania województwa: mazowieckiego, podkarpackiego, lubelskiego.

Podstawowym wyzwaniem osób zatrudnionych na stanowisku doradcy handlowego klienta jest stworzenie stabilnego lokalnego rynku sprzedaży oraz bieżące zarządzanie nim w obszarze dystrybuowanych przez naszą firmę produktów.

Szukamy osób: zmotywowanych, kreatywnych, samodzielnych, ambitnych, komunikatywnych, otwartych, nastawionych na osiągnięcie sukcesu. Osób, które szukają prawdziwego wyzwania oraz chęci osiągnięcia stabilizacji i osobistego sukcesu zawodowego.

 

Podstawowe zadania osoby zatrudnionej na stanowisku:

 

Oczekiwania względem kandydatów:

 

Znajmość branży fryzjerskiej oraz doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego nie jest warunkiem koniecznym - najważniejszy jest charakter człowieka.

 

Jeżeli uważasz, że spełniasz powyższe kryteria Oferujemy pracę pełną wyzwań, a w niej: samodzielność, możliwość tworzenia struktur sprzedażowych, dla najlepszych awans na menedżera sprzedaży lub produktu, współudział w tworzeniu nowego przedsięwzięcia, w perspektywie stabilne i atrakcyjne zatrudnienie. Ponadto niezbędne narzędzia pracy. Jeżeli szukasz możliwości pracy oraz rozwoju właśnie w tej branży nie wahaj się do nas aplikować.

Osoby zainteresowane oraz spełniające kryteria prosimy o przesyłanie na adres e-mail firmy następujące dokumenty:

Zastrzegamy kontakt tylko z wybranymi kandydatami.