affinage
fb

Technologia ELECTRON ACCEPTOR

Electron Acceptor Technology®

Technologia Electron Acceptor jest ostateczną odpowiedzią na uszkodzenia włosów oraz samej skóry spowodowane przez czynniki zewnętrzne, takie jak zanieczyszczenia powietrza, chemikalia, klimat i szkodliwe promienie UV. Ta unikalna formuła przeciwutleniaczy bierze na cel w szczególności wolne rodniki, zapobiegając uszkodzeniom struktury włosa i chroniąc go od uszkodzeń, pomagając zachować jego elastyczności, odporność i miękkość. 

Mądrość Natury. Mądrość Nauki. 

To motto jest esencją produktów linii A.S.P KITOKO®, z których każdy zawiera unikalną w skali światowej Electron Acceptor Technology®

Środki pielęgnujące Kitoko® są ultra łagodne i całkowicie wolne od szkodliwych siarczanów (Sodium Laureth Sulphate and Sodium Lauryl Sulphate) zawartych w konwencjonalnych szamponach, które są szkodliwe dla włosów, skóry i oczu oraz samego środowiska. Związki te pozbawiają włosy i skórę głowy ich naturalnej warstwy lipidowej i nawilżenia, co powoduje przesuszanie się włosów i pozbawienie ich witalności. Potęgują one również często spotykane w różnych formach podrażnienia skóry głowy.

Preparaty Kitoko® są bezpieczne dla włośó po koloryzaji. Zawierają w ponad 90% naturalnie uzyskiwane składniki, wolne od silikonów *, parabenów, wosków i olejów mineralnych. Ta unikatowa formuła sprawia, że są produkty Kitoko® są delikatne dla włosów i skóry.