affinage
fb

TON W TON AFFINAGE

Kolor ton w ton

Farba SATIN to idealne wprowadzenie do farbowania po raz pierwszy i doskonały produkt dla klientów niewymagających pełnego trwałego koloru. Satin zmywa się stopniowo przy minimalnych odrostach. Wolna od amoniaku baza kremu pielęgnującego odżywia włosy jednocześnie zapewniając im zdumiewający kolor, który odbija światło.

Walory systemu koloryzacji SATIN:

Infiniti Satin wykorzystuje unikalną bazę emulsji odżywiającej, która została opracowana dla systemu trwałej koloryzacji kremów INFINITI. Komponent ten w połączeniu z naszym wypracowanym systemem DATEM ™ Technology zapewnia niezwykle skuteczną penetrację cząsteczek koloru bez uszkodzenia struktury włosów oraz samego naskórka. W wyniku zastosowanej technologii włosy pozostają w doskonałym stanie oraz uzyskują doskonałą jasność i blask.

Infiniti Satin jest produktem, który łatwo się miesza i stosuje. Zapewnia on uzyskanie intensywnych i żywych rezultatów na wciąż naturalnie wyglądających włoskach. Jest to również idealny produkt do pokrycia pierwszych siwych włosów. Oferuje on zdolność pokrycia około 50% siwych włosów.

Infiniti Satin łączy najpopularniejsze odcienie naturalnych i modnych kolorów z ekscytującym wyborem nowych odcieni, takich jak Coffee Shop znajdującym swoje odniesienie do kolorów w systemie permanentnej koloryzacji INFINITI. Pastelowe jaśniejsze odcienie Infiniti Satin mogą być również używane jako tonery na rozjaśnionych włosach. Formuła bez amoniaku zapewnia niezrównaną kondycję i połysk włosa.

Infiniti Satin jest szybkie i elastyczne w działaniu. Czas przetwarzania systemu koloryzacji wynosi jedynie 20 do 25 minut. Infiniti Satin jeżeli jest to konieczne, może być również stosowany bezpośrednio po trwałej ondulacji, bez wpływu na wynik koloru oraz stan tekstury ondulacji. Infiniti Satin Clear (000) może być stosowany w celu zmniejszenia natężenia tonu po zmieszaniu z innymi odcieniami Infiniti Satin. Klientom, którzy nie wymagają koloryzacji, Infiniti Satin Clear (000) może być stosowany do odbudowy tekstury włosa, co daje wyjątkowe możliwości szybkiej poprawy jego stanu i połysku.