affinage
fb

VITAPLEX

Rewolucyjny system biomimetyczny umożliwiający  rozjaśnianie i koloryzację włosów  bez naruszenia  struktury włosa.

 

 

 
 
 
 
 
 
VITAPLEX to produkt następnej generacji w segmencie wyrobów PLEX. Zapewnia pełną ochronę przed uszkodzeniami włosa. Jest jednocześnie systemem replikującym i dobudowującym strukturę włosa dzięki unikalnemu i w pełni innowacyjnemu kompelsowi RAV 19. 

 

CZYM JEST KOMPLES RAV 19? 

 Cząsteczki keratyny występujące w ludzkich włosach składają się z 19 aminokwasów. W procesach zasadowych, takich jak koloryzacja i rozjaśnianie, aminokwasy te ulegają uszkodzeniu lub nawet zniszczeniu, osłabiając strukturę włosa. BIOMIMETYCZNA technologia RAV19 naśladuje nie tylko same 19 aminokwasów, ale także ich dokładną sekwencję i ilość, w której naturalnie występują we włosach. Dzięki perfekcyjnej replikacji, są one w stanie bezpośrednio zastąpić utracone aminokwasy, odbudowując strukturę włosa i znacznie poprawiając ich odporność i kondycję. 

 

 

 

CZYM RÓŻNI SIĘ VITAPLEX OD INNYCH PRODUKTÓW PLEX?

Unikalna technologia biomimetyczna oznacza, że Vitaplex skutecznie odbudowuje zniszczone włosy w sposób identyczny z naturalnym. Kompleks RAV19 rekonstruuje zniszczone obszary struktury keratynowej poprzez replikację i zastąpienie, w dokładnie takiej samej sekwencji i ilości, 19 aminokwasów niszczonych podczas zabiegów chemicznych – efektywnie przywracając włosy do stanu naturalnego.

Pozostałe produkty Plex chronią wiązania siarczkowe podczas procesów chemicznych lub odbudowują zerwane wiązania. Skuteczność Vitaplex wynika z zastosowania naturalnego budulca włosów (cząsteczek keratyny).

 

VITAPLEX TO NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY SYSTEM REPLIKUJĄCY I ODBUDOWUJĄCY NATURALNĄ STRUKTURĘ WŁOSA.

VITAPLEX podstaowe cechy:

 

KIEDY STOSOWAĆ VITAPLEX?

VITAPLEX zapewnia ochronę włosów, wzmacnia je i zapobiega złamaniom podczas następujących procesów chemicznych:     

 

PRZEWODNIK PO PROPORCJACH - kliknij i dowiedź się więcej

 

SYSTEM VITAPLEX

VITAPLEX 01 BOND PROTECTOR 

Co to jest:

Dodatek buforowany pH dodawany do mieszanki koloryzującej, rozświetlającej lub rozjaśniającej. W pełni kompatybilny ze wszystkimi profesjonalnymi systemami koloryzacji.

Korzyści:

Chroni wewnętrzną i zewnętrzną strukturę włosa przed zniszczeniem, zapobiega utracie wytrzymałości i łamliwości włosów podczas koloryzacji lub rozjaśniania. Zaawansowana technologia pozwala na precyzyjne dawkowanie tlenu zapewniając większą objętość włosów i  intensywniejszy efekt koloryzacji bez konieczności stosowania aktywatorów lub zmiany czasu koloryzacji.

Jak stosować:

Wymieszaj 01 BOND PROTECTOR z mieszanką koloryzującą, rozświetlającą, rozjaśniającą lub nawilżającą i nałóż na włosy jak zwykle, zgodnie z instrukcją producenta. Dokładnie spłucz, umyj włosy szamponem i wytrzyj je ręcznikiem. 

Dostępne pojemności: 300ml

 

VITAPLEX 02 BOND RECONSTRUCTOR

Co to jest:

Unikalny, biomimetyczny system wzmacniający włosy do zastosowania po koloryzacji, rozświetlaniu lub rozjaśnianiu.

Korzyści:

Kompleks RAV19 rekonstruuje zniszczone obszary struktury keratynowej poprzez replikację i zastąpienie, w dokładnie takiej samej sekwencji i ilości, 19 aminokwasów niszczonych podczas zabiegów chemicznych.

W połączeniu ze specjalistycznymi składnikami odżywczymi, włosy stają się silniejsze i zdrowsze, o większej elastyczności i objętości.

Jak stosować:

Do każdego zabiegu (koloryzacja, rozjaśnianie, regeneracja) zastosuj 20 g produktu na krótkie włosy, 40 g na średnie włosy lub 60 g na długie włosy.  Pozostaw na 10 minut i spłucz.

Dostępne pojemności: 500ml

 

 

VITAPLEX 03 BOND PRESERVER

Co to jest:

Odżywka wzmacniająca do użytku domowego utrzymująca dobry stan włosów po użyciu produktów 01 i 02.

Korzyści:

Utrzymuje efekty regeneracji oraz wytrzymałość włosów. Zawiera Kompleks RAV19 wzmacniający działanie produktu 02 oraz cząsteczki kationów chroniące skórę głowy przed uszkodzeniami mechanicznymi. 

Jak stosować:

Używaj produktu 03 BOND MAINTAINER raz w tygodniu lub przy co drugim myciu włosów szamponem w przypadku bardzo zniszczonych włosów. Umyj włosy szamponem, wytrzyj ręcznikiem i nałóż produkt od cebulek aż po końcówki. Pozostaw na 5 minut i dokładnie spłucz.

Dostępne pojemności: 200ml